Competitiekalender

 
 
 
   
   

Alle informatie aangaande de competitie-organisatie en de spelregels vind je op www.fedes.be, klik in balk bovenaan op "clubs" en dan verder op "volleybal".

Competitiekalender  2018-2019

 

KRV HEREN REEKS 1

Dag Datum Vertrek
De Putting
Start
(terrein)
Wedstrijd Uitslag Sporthal Scheidsrechter
zo 23-09-2018 ****** 19.00  KRV Heren - Hulshout 0  -  4 Sp. De Putting Kerevo  Heren
zo 7-10-2018 9.20 10.00 Olvoc - KRV Heren 3  -  1 Sp. OLV Olen ******
zo 21-10-2018 8.30 9.00 Volalcol - KRV Heren   Sp. Ring Noorderwijk ******
zo 4-11-2018 ****** 19.00  KRV Heren - Iris   Sp. De Putting KoRVee
ma 19-11-2018 19.20 20.00 Westerlo - KRV Heren   Sp. De Beeltjens Westerlo ******
zo 25-11-2018 10.30 11.00 Noord 1 - KRV Heren   Sp. Ring Noorderwijk ******
zo 02-12-2018 10.30 11.00 Noord 2 - KRV Heren   Sp. Ring Noorderwijk ******
zo 09-12-2018 ******* 19.00 KRV Heren - Trievo   Sp. De Putting Kerevo Heren
zo 13-01-2019 ****** 19.00 KRV Heren - Olvoc   Sp. De Putting KoRvee
zo 20-01-2019 8.30 9.00 Iris - KRV Heren   Sp. Rode Loop Merksem ******
zo 10-02-2019 ****** 19.00  KRV Heren - Noord 1   Sp. De Putting KoRVee
zo 24-03-2019 ****** 19.00  KRV Heren - Noord 2   Sp. De Putting Kerevo Heren
zo 31-03-2019 ****** 19.00  KRV Heren - Westerlo   Sp. De Putting KoRVee
di 30-04-2019 19.20 20.00 Trievo - KRV Heren   Sp. De Beeltjens Westerlo ******
zo 05-05-2019 ****** 19.00 KRV Heren - Volalcol   Sp. De Putting ???
di ????? 20.25 21.00 Hulshout - KRV Heren   Sp. Industiepark Hulshout ******

 

KRV DAMES REEKS 4

 

Dag Datum Vertrek
De Putting
Start
(terrein)
Wedstrijd Uitslag Sporthal Scheidsrechter
wo 20-09-2018 19.30 20.00 Volakladies -  KRV Dames 0  -  4  Sp. De Dreef Vorselaar ******
wo 03-10-2018 ****** 21.00  KRV Dames-Volleybalder 3  -  1 Sp. De Putting Kerevo Dames
vr 12-10-2018 20.30 21.00 Heikant B -  KRV Dames 1  -  3 Sp.Lambertus Heist- Berg ******
wo 17-10-2018 ****** 21.00  KRV Dames  - Vollé Vollé   Sp. De Putting Jong KRV
zo 04-11-2018 19.30 20.00 Bos 2 - KRV Dames   Sp.Schriekweg Zandhoven ******
ma 12-11-2018 19.45 20.00 Vastawa - KRV Dames   Sp. Stapveld Berlaar ******
wo 21-11-2018 ****** 21.00  KRV Dames - Volaksters   Sp. De Putting Kerevo Dames
wo 05-12-2018 ****** 21.00   KRV Dames - Larum   Sp. De Putting Eric
ma 14-01-2019 19.45 20.00 Vollé Vollé - KRV Dames   Sp. Stapveld Berlaar ******
wo 30-01-2019 ****** 21.00 KRV Dames - Bos 2   Sp. De Putting Kerevo Dames
ma 04-02-2019 19.45 20.00 Volleybalder- KRV Dames   Sp. Stapveld Berlaar ******
wo 13-03-2019 19.30 20.00 KRV Dames - Vastawa   Sp. De Putting Kerevo Dames
do 21-03-2019 ****** 21.00 Volaksters - KRV Dames   Sp. De Dreef Vorselaar ******
ma 01-04-2019 19.30 20.00 Larum - KRV Dames   Sp. St. Maria Geel ******
wo 03-04-2019 ****** 21.00 KRV Dames - Heikant B   Sp. De Putting Eric
wo 24-04-2019 ****** 21.00 KRV Dames - Volakladies   Sp. De Putting Jong KRV

 

KeReVo  HEREN REEKS 2

 

Dag Datum Vertrek
De Putting
Start
(terrein)
Wedstrijd Uitslag Sporthal Scheidsrechter
wo 26-09-2018 20.30 21.00 Volak Uno -  Kerevo H 2 -  2 Sp. De Dreef Vorselaar ******
wo 03-10-2018 ****** 21.00 Kerevo H - Rowivoc 1  -  3 Sp. De Putting KRV Heren
ma 10-10-2018 ****** 21.00 Kerevo H - Blijf Fit 1 1  -  3 Sp. De Putting Eric
wo 07-11-2018 ****** 21.00 Kerevo H - Smashke   Sp. De Putting KRV Heren
wo 21-11-2018 ****** 21.00 Kerevo H - VC Olen   Sp. De Putting Eric
wo 28-11-2018 20.00 20.30 Wipke - Kerevo H   Sp. Vossenberg Herentals ******
wo 05-12-2018 ****** 21.00  Kerevo H - KoRVee   Sp. De Putting Wim
wo 09-01-2019 ****** 21.00  Kerevo H - Volak Uno   Sp. De Putting Eric
wo 16-01-2019 20.00 20.30 Rowivoc - Kerevo H   Sp. Vossenberg Herentals ******
ma 04-02-2019 18.30 19.00 Blijf Fit 1- Kerevo H   Sp. Vosenberg Herentals ******
do 14-03-2019 20.00 20.30 Smashke - Kerevo H   Sp. Sporta  Tongerlo ******
wo 20-03-2019 20.30 21.00 VC Olen - Kerevo H   Sp. OLV Olen ******
wo 03-04-2019 ****** 21.00 Kerevo H - Wipke   Sp. De Putting KRV Heren
zo 05-05-2019 ****** 19.00 KoRVee - Kerevo H   Sp. De Putting (Wim)

 

KeReVo DAMES REEKS 2

 

Dag Datum Vertrek
De Putting
Start
(terrein)
Wedstrijd Uitslag Sporthal Scheidsrechter
wo 26-09-2018 ******* 21.00 Kerevo D - Block&Roll 1  3 -  1 Sp. De Putting Eric
ma 01-10-2018 18.30 19.00 Vokee 2 - Kerevo D 2  -  2 Sp. Vossenberg Herentals ******
ma 08-10-2018 19.00 19.30 Volak op Dreef - Kerevo D 2  -  2 Sp. De Dreef Vorselaar ******
woe 17-10-2018 18.30 19.00 VC Olen - Kerevo D   Sp. OLV Olen ******
wo 24-10-2018 ****** 21.00  Kerevo D - Bovoc 1   Sp. De Putting KRV Dames
wo 14-11-2018 ****** 21.00  Kerevo D - Nijlse   Sp. De Putting Eric
zo 25-11-2018 8.30 9.00 Noord 1 - Kerevo D   Sp. Ring Noorderwijk ******
wo 28-11-2018 19.20 20.00 Kasterlee 2 - Kerevo D   Sp. De Vlieger  Kasterlee ******
wo 12-12-2018 ****** 21.00  Kerevo D - Den Draa   Sp. Industriep. Hulshout Jong KRV
ma 17-12-2018 19.20 20.00 Trievo 1 - Kerevo D   Sp. De Beeltjens Westerlo ******
wo 09-01-2019 ****** 21.00 Kerevo D - Volak op dreef   Sp. De Putting KRV Dames
do 17-01-2019 20.30 21.00 Bovoc1 - Kerevo D   Sp. De Molen Bouwel ******
wo 23-01-2019 ****** 21.00  Kerevo D - VC Olen   Sp. De Putting Eric
di 05-02-2019 20.00 20.30 Block&Roll 1 - Kerevo D   Sp. Bloso Herentals ******
wo 13-02-2019 19.45 20.00 Nijlse - Kerevo D   Sp. Nijlen ******
wo 20-02-2019 ****** 21.00 Kerevo D - Vokee 2   Sp. De Putting KRV Dames
wo 27-02-2019 ****** 21.00 Kerevo D - Noord 1   Sp. De Putting Jong KRV
di 12-03-2019 20.20 21.00 Den Draa - Kerevo D   Sp. Industriep. Hulshout ******
wo 20-03-2019 ****** 21.00  Kerevo D - Kasterlee 2   Sp. De Putting Eric
wo 27-03-2019 ****** 21.00  Kerevo D - Trievo 1   Sp. De Putting KRV Dames

 

Jong KRV DAMES REEKS 1

Dag Datum Vertrek
De Putting
Start
(terrein)
Wedstrijd Uitslag Sporthal Scheidsrechter
zo 16-09-2018 ****** 16.30 Jong KRV - Recreatief 4  -  0 Sp. De Putting François
ma 24-09-2018 19.45 20.00 Berlaar 1 - Jong KRV 0  -  4 Sp. Stapveld Berlaar ******
wo 17-10-2018 20.30 21.00 Herenthout - Jong KRV   Sp. Kapelleke Herenthout ******
zo 21-10-2018 ****** 16.30 Jong KRV - Kasterlee   Sp. De Putting François
ma 05-11-2018 18.30 19.00 Vokee 1 - Jong KRV   Sp. Vossenberg Herentals ******
zo 25-11-2018 ****** 16.30 Jong KRV - Leveo   Sp. De Putting François
zo 02-12-2018 ****** 16.30 Jong KRV - Volleywood   Sp. De Putting François
wo 05-12-2018 20.20 21.00  Olvoc - Jong KRV   Sp. OLV Olen ******
zo 16-12-2018 ****** 16.30 Jong KRV - Heikant A   Sp. De Putting François
vr 11-01-2019 18.30 19.00 Recreatief - Jong KRV   Sp. Vossenberg Herentals ******
wo 23-01-2019 19.30 20.00 Kasterlee 1 - Jong KRV   Sp. De Vlieger Kasterlee ******
zo 27-01-2019 ****** 16.30 Jong KRV - Berlaar 1   Sp. De Putting François
zo 10-02-2019 ****** 16.30 Jong KRV - Vokee 1   Sp. De Putting François
vr 22-02-2019 20.30 21.00 Heikant A - Jong KRV   Sp. Lambertus Heist/berg ******
zo 10-03-2019 ****** 16.30 Jong KRV - Herenthout   Sp. De Putting François
zo 24-03-2019 ***** 16.30 Jong KRV - Olvoc   Sp. De Putting François
di 02-04-2018 20.20 21.00 Volleywood - Jong KRV   Sp. Industriep. Hulshout ******
wo ???     Leveo - Jong KRV   Sp. OLV Olen ******

 

KoRVee Heren REEKS 2

Dag Datum Vertrek
De Putting
Start
(terrein)
Wedstrijd Uitslag Sporthal Scheidsrechter
zo 23-09-2018 ****** 19.00  KoRVee- Rowivoc 3  -  1 Sp. De Putting Eric
zo 07-10-2018 ****** 19.00 KoRVee - Smashke 3  -  1 Sp. De Putting Wim
zo 25-11-2018 ****** 19.00 KoRVee - Blijf Fit 1   Sp. De Putting Wim
zo 02-12-2018 ****** 19.00  KoRVee - 't Wipke   Sp. De Putting Wim
wo 05-12-2018 ****** 21.00 Kerevo H  - KoRVee   De Putting (Wim)
zo 09-12-2018 ****** 19.00  KoRVee - VC Olen   Sp. De Putting Wim
zo 16-12-2018 ****** 19.00  KoRVee - Volak Uno   Sp. De Putting Wim
wo 06-02-2019 20.00 20.30 Rowivoc - KoRVee   Sp. Vossenberg Herentals ******
wo 20-02-2019 20.00 20.30 't Wipke - KoRVee   Sp. Vossenberg Herentals ******
do 28-02-2019 19.50 20.30 Smashke - KoRVee   Sp. Sporta Tongerlo ******
wo 06-03-2019 20.30 221.00 Volak Uno -  KoRVee   Sp. De Dreef Vorselaar ******
wo 03-04-2019 20.30 21.00 VC Olen- KoRVee   Sp. OLV Olen ******
ma 08-04-2019 18.30 19.00 Blijf Fit 1 - KoRVee   Sp. Vossenberg Herentals ******
zo 05-05-2019 ****** 19.00 KoRVee - Kerevo H   Sp. De Putting Wim

 

    thuiswedstrijden

 

Adressen sporthallen en geschatte verplaatsingstijd

 





-30'   Volakladies   Sp. De Dreef, Oostakker, Vorselaar
-30' Volak-Uno   Sp. De Dreef, Oostakker, Vorselaar
-30' Volak op dreef   Sp. De Dreef, Oostakker, Vorselaar
-30' Volaksters   Sp. De Dreef, Oostakker, Vorselaar
-30' St. Janskring   Sp. Vossenberg, Markgravenstraat 93, Herentals
-30' Wipke   Sp. Vossenberg, Markgravenstraat 93, Herentals
-30' Vokee 1   Sp. Vossenberg, Markgravenstraat 93, Herentals
-30' Vokee 2   Sp. Vossenberg, Markgravenstraat 93, Herentals
-30' Recreatief   Sp. Vossenberg, Markgravenstraat 93, Herentals
-30' Rowivoc   Sp. Vossenberg, Markgravenstraat 93, Herentals
-30' Blijf-Fit   Sp. Vossenberg, Markgravenstraat 93, Herentals
-30' Block & Roll   Sp. SportVlaanderen Vorselaarsebaan 60, Herentals
-40' ' t Smashke   Sporta, Geneinde 2, Tongerlo
-40' Breughelianen   Sp. De Beeltjens, Kasteelpark,6, Westerlo
-40' Trievo (dames + heren)   Sp. De Beeltjens, Kasteelpark,6, Westerlo
-40' Westerlo R.C.   Sp. De Beeltjens, Kasteelpark,6, Westerlo
-40' Tovo   Sp. De Beeltjens, Kasteelpark,6, Westerlo
-40' VC Olen 1 (dames)   Sp. OLV Olen, P.Verhaertstr 7, OLV Olen
-40' VC Olen 2 (dames)   Sp. OLV Olen, P.Verhaertstr 7, OLV Olen
-40' VC Olen (heren)   Sp. OLV Olen, P.Verhaertstr 7, OLV Olen
-40' Olvoc (dames)   Sp. OLV Olen, P.Verhaertstr 7, OLV Olen
-40' Olvoc Flintstones (heren)   Sp. OLV Olen, P.Verhaertstr 7, OLV Olen
-30' Iris   Sp. Rode loop, Rodeloopstraat 2, Merksem
-30' Noord 1 (dames)   Sporthal, Ring, Noorderwijk (naast kerk)
-30' Noord Jeugd (dames)   Sporthal Ring Noorderwijk (naast kerk)
-30' Noord 1 (heren)   Sporthal, Ring, Noorderwijk (naast kerk)
-30' Noord 2 (heren)   Sporthal, Ring, Noorderwijk (naast kerk)
-30' Volalcol   Sporthal, Ring, Noorderwijk (naast kerk)
-30' Heultje   Sporthal, Ring, Noorderwijk (naast kerk)
-30' Boemerang   Sporthal Het Veld, Schildebaan,22B, Zandhoven
-40' Larum Femma   Sp.St. Maria-instituut  Fehrenbachstraat,26a, Geel
-30' Zandhoven   Sporthal Het Veld, Schildebaan, 22B,Zandhoven
-30' VC Bos 1   gem. Sporthal, Schriekweg, 0 , Zandhoven
-30' VC Bos 2   gem. Sporthal, Schriekweg, 0 , Zandhoven
-30' VC Bos 3   Sp. Het Veld, Schildebaan Zandhoven
-30' Herenthout   Sp. 't Kapelleke, Bergensestweg 33, Herenthout
-35' Hulshout   Sp. Joris Verhaegen, Industriepark 3, Hulshout
-35' Volleywood 1   Sp. Joris Verhaegen, Industriepark 3, Hulshout
-35' Volleywood 2   Sp. Joris Verhaegen, Industriepark 3, Hulshout
-35' VW Den Draa   Sp. Joris Verhaegen, Industriepark 3, Hulshout
-20' Bovoc 2 (dames)   Sp. De Molen, Molendreef 8, Bouwel
-20' Bovoc 1(dames)   Sp. De Molen, Molendreef 8, Bouwel
-15' Berlaar 1 + Volleybalder(dames)   Sp. 't Stapveld, Pastorijstraat 62, Berlaar 
-15' Vastawa + Vollé Vollé (dames)   Sp. 't Stapveld, Pastorijstraat 62, Berlaar
-15' Nijlse   Sp. Gemeentestraat 36A, Nijlen
-30' Heikant A   Sp. St. Lambertus, Voogdijstraat 22, Heist-op-den-Berg
-30' Heikant B   Sp. St. Lambertus, Voogdijstraat 22, Heist-op-den-Berg
-35' Leveo   Sp. P. Verhaertstraat, OLV Olen
-35' Vocoost   Sp. De Mixx, Asbroek 1, Herselt
-30' Flipper   Mini-sporthal, Osylei 86, Mortsel
-35' LSV   Sp. Pius X Inst., Olympiadelaan 25, Antw.
-30' Zoersel 8   Sp. VC Zoersel , Kapelstraat 15, Zoersel
-40' Wegi (heren)   Sp. Balsakker, Balsakker, Lille
-40' Wegi (dames)   Sp. Balsakker, Balsakker, Lille
-40' Kasterlee 1   Sp. De Vlieger, Mgr Heylenstraat 22, Kasterlee
-40' Kasterlee 2   Sp. De Vlieger, Mgr Heylenstraat 22, Kasterlee
-40' Betablokkers   Sp. St. Dymphnacollege, Gasthuisstraat 2, Geel
-40' Deurne                Linkeroever - Blancefloerlaan 183, Antwerpen
-40' Snepkens   Sp. De Vlieger, Mgr Heylenstraat 22, Kasterlee