Competitiekalender

Alle informatie aangaande de competitie-organisatie en de spelregels hebben de ploegverantwoordelijken toegestuurd gekregen van de organisatie. Voor vragen hierover kan je bij hen terecht.

Competitiekalender  2019-2020

 

KRV HEREN REEKS 1

Dag Datum Vertrek
De Putting
Start
(terrein)
Wedstrijd Uitslag Sporthal Scheidsrechter
zo 06-10-2019 10.30 11.00 Noord 1 -  KRV Heren  uitgesteld   Sp. Ring Noorderwijk ******
zo 13-10-2019 8.30 9.00 Volalcol - KRV Heren 4 -  0 Sp. Ring Noorderwijk ******
zo 20-10-2019 9.20 10.00 Olvoc - KRV Heren 2  -  2 Sp. OLV Olen ******
zo 03-11-2019 ****** 19.00 KRV Heren - Hulshout 0 -  4 Sp. De Putting Kerevo Heren
zo 10-11-2019 10.30 11.00 Noord 2 - KRV Heren  3  -  1 Sp. Ring Noorderwijk  
zo 24-11-2019 ****** 19.00 KRV Heren - Iris  -   Sp. De Putting Wim
zo 08-12-2019 ****** 19.00 KRV Heren - Trievo   -   Sp. De Putting KoRVee
do 09-01-2020 19.20 20.00 't Smashke - KRV Heren - Sp. Sporta Tongerlo ******
zo 19-01-2020 ****** 19.00 KRV Heren - Olvoc  -   Sp. De Putting Kerevo Heren
zo 02-02-2020 ****** 19.00 KRV Heren - Noord 1   -   Sp. De Putting Kerevo Heren
di 03-03-2020 20.25 21.00 Hulshout - KRV Heren  -   Sp. Industiepark Hulshout ******
zo 15-03-2020 8.20 9.00 Iris - KRV Heren   -   Sp. Rode Loop Merksem ******
zo 29-03-2020 ****** 19.00 KRV Heren  - Noord 2  -   Sp. De Putting KoRVee (Kevin)
zo 05-04-2020 ****** 19.00  KRV Heren - Volalcol  -   Sp. De Putting Wim
zo 19-04-2020 ****** 19.00  KRV Heren - 't Smashke   -   Sp. De Putting KoRVee
di 28-04-2020 19.20 20.00 Trievo - KRV Heren  -   Sp. De Beeltjens Westerlo ******

 

KRV DAMES REEKS 4

Dag Datum Vertrek
De Putting
Start
(terrein)
Wedstrijd Uitslag Sporthal Scheidsrechter
wo 09-10-2019 ****** 21.00 KRV Dames - Volaksters 3  -  1 Sp. De Putting Eric
wo 16-10-2019 ****** 21.00  KRV Dames-Vollé Vollé 1  -  3 Sp. De Putting Jong KRV
vr 25-10-2019 20.30 21.00 Heikant B -  KRV Dames 1  -  3 Sp.Lambertus Heist- Berg ******
wo 06-11-2019 ****** 21.00  KRV Dames  - Bos 2 4  -  0 Sp. De Putting Jong KRV
wo 27-11-2019 ****** 21.00  KRV Dames - Bos 3   -   Sp. De Putting Kerevo Dames
wo 11-12-2019 ****** 21.00 KRV Dames - Volakladies  -   Sp. De Putting Kerevo Dames
ma 16-12-2019 19.20 20.00 Larum - KRV Dames   Sp. St. Maria Geel  ******
do 23-01-2020 19.30 20.00   Volaksters - KRV Dames   -   Sp. De Dreef Vorselaar ******
wo 05-02-2020 ****** 21.00 KRV Dames - Heikant B   Sp. De Putting Kerevo D (Nathalie)
ma 17-02-2020 19.45 20.00 Vollé Vollé - KRV Dames   -   Sp. Stapveld Berlaar ******
zo 08-03-2020 19.30 20.00  Bos 2 - KRV Dames   -   Sp.Schriekweg Zandhoven ******
zo 15-03-2020 19.30 20.00 Bos 3- KRV Dames   -   Sp. Het Veld Zandhoven ******
wo 25-03-2020 ****** 21.00 KRV Dames - Larum - Sp. De Putting Jong KRV
do 02-04-2020 19.30 20.00 Volkladies - KRV Dames   -   Sp.Industriepark Hulshout *****

 

KeReVo  HEREN REEKS 2

Dag Datum Vertrek
De Putting
Start
(terrein)
Wedstri Uitslag Sporthal Scheidsrechter
wo 25-09-2019 20.30 21.00 Volak Uno -  Kerevo H  3  -  1 Sp. De Dreef Vorselaar ******
wo 02-10-2019 ****** 21.00 Kerevo H - Rowivoc    4  -  0   Sp. De Putting Herman
wo 16-10-2019 20.00 20.30 't Wipke - Kerevo H  2  -  2 Sp. Vossenberg Herentals ******
wo 13-11-2019 ****** 21.00 Kerevo H -VC Olen 2  -  2 Sp. De Putting Eric
wo 20-11-2019 ****** 21.00 Kerevo H - Berlaar   -   Sp. De Putting Dirk
ma 02-12-2019 19.50 20.30 St. Jan - Kerevo H - Sp. Ring Noorderwijk ******
wo 04-12-2019 ****** 21.00  Kerevo H - Blijf Fit 1  -   Sp. De Putting Eric
wo 11-12-2019 ****** 21.00  Kerevo H - KoRVee - Sp. De Putting Eric
wo 08-01-2020 ****** 21.00 Kerevo H - Volak Uno   -   Sp. De Putting Herman
zo 12-01-2020 ****** 19.00 KoRVee - Kerevo H - Sp. De Putting (Wim)
ma 27-01-2020 18.30 19.00 Blijf Fit 1 - Kerevo H  -   Sp. Vossenberg Herentals ******
wo 12-02-2020 20.00 20.30 Rowievoc- Kerevo H   -   Sp. Vosenberg Herentals ******
wo  19-02-2020 ****** 21.00 Kerevo H - St. Jan   Sp. De Puting KRV Heren(Marten)
wo 11-03-2020 ****** 21.00 Kerevo H - 't Wipke   -   Sp. De Putting Herman
wo 25-03-2020 20.20 21.00 VC Olen - Kerevo H -   Sp. OLV Olen ******
do 09-04-2020 19.45 20.00  Berlaar - Kerevo H    -   Sp. Stapveld Berlaar ******

 

KeReVo DAMES REEKS 2

Dag Datum Vertrek
De Putting
Start
(terrein)
Wedstrijd Uitslag Sporthal Scheidsrechter
wo 02-10-2019 ******* 21.00 Kerevo D - Bovoc 1  -  3   Sp. De Putting KRV D.(Monique)
di 15-10-2019 20.20 21.00 Kasterlee 3 - Kerevo D 2  -  2 Sp. Duineneind Kasterlee ******
wo 23-10-2019 ****** 21.00 Kerevo D - Block & Roll 1 -  3 Sp. De Putting Eric
wo 06-11-2019 ****** 21.00 Kerevo D - Kasterlee 1 2 -  2 Sp. De Putting Eric
wo 13-11-2019 ****** 21.00  Kerevo D - Herenthout 1  -  3 Sp. De Putting KRV D. (Caroline)
do 21-11-2019 19.30 20.00 Wegi -  Kerevo D   -  Sp. Balsakker Lille ******
wo 04-12-2019 ****** 21.00 Kerevo D - Noord 1  -   Sp. De Putting KRV Dames
ma 09-12-2019 18.30 19.00 Vokee 2 - Kerevo D  -   Sp. Vossenberg Herentals ******
do 16-01-2020 20.30 21.00   Bovoc 1 - Kerevo D    -   Sp. De Molen Bouwel ******
wo 22-01-2020 ****** 21.00  Kerevo D - Vokee 2   -   Sp. De Putting Eric
di 04-02-2020 20.00 20.30  Block & Roll - Kerevo D   -   Sp. Vlaanderen Herentals ******
wo 19-02-2020 ****** 21.00  Kerevo D - Kasterlee 3   -   Sp. De Putting Eric
wo 11-03-2020 ****** 21.00 Kerevo D - Wegi   -  Sp. De Putting Eric
wo 18-03-2020 20.30 21.00 Herenthout - Kerevo D   -   Sp. Kapelleke Herenthout ******
zo 22-03-2020 8.30 9.00 Noord 1 - Kerevo D   Sp. Ring Noorderwijk ******
wo 25-03-2020 19.20 20.00 Kasterlee 1 - Kerevo D   -  Sp. De Vlieger Kasterlee ******

 

Jong KRV DAMES REEKS 1

Dag Datum Vertrek
De Putting
Start
(terrein)
Wedstrijd Uitslag Sporthal Scheidsrechter
zo 22-09-2019 ****** 16.30 Jong KRV - Volleywood 4  -  0 Sp. De Putting François
zo 29-09-2019 ******* 16.30 Jong KRV - Recreatief 4  -  0 Sp. De Putting François
ma 07-10-2019 19.40 20.00 Berlaar A - Jong KRV 4  -  0 Sp. Stapveld Berlaar ******
ma 04-11-2019 19.00 19.30 Volak op Dreef- Jong KRV 0 -  4 Sp. De Dreef Vorselaar ******
zo 17/11/2019 ****** 16.30 Jong KRV - Den Draa  -   Sp. De Putting François
vr 29-11-2019 20.30 21.00 Heikant A - Jong KRV   -   Sp.St.Lambertus Heist ******
wo 04-12-2019 20.20 21.00 Olvoc - Jong KRV  -   Sp. OLV Olen ******
zo 08-12-2019 ****** 16.30  Jong KRV - Leveo  -   Sp. De Putting François
ma 06-01-2020 18.30 19.00 Vokee 1 - Jong KRV   Sp. Vossenberg Herentals ******
zo 12-01-2020 ****** 16.30 Jong KRV - Vokee 1   -   Sp. De Putting François
vr 17-01-2020 18.30 19.00 Recreatief - Jong KRV   -  Sp. Vossenberg Herentals ******
di 04-02-2020 20.20 21.00 Den Draa - Jong KRV - Sp.Industriepark Hulshout ******
zo 16-02-2020 ****** 16.30 Jong KRV - Berlaar A  -   Sp. De Putting François
zo 08-03-2020 ****** 16.30  Jong KRV-Volak op Dreef -   Sp. De Putting François
di 17-03-2020 20.20 21.00 Volleywood - Jong KRV   -   Sp.Industriepark Hulshout ******
zo 22-03-2020 ****** 16.30 Jong KRV - Heikant A   -   Sp. De Putting François
wo 25-03-2020 18.30 19.00  Leveo - Jong KRV   -   Sp. OLV Olen ******
zo 26-04-2020 ****** 16.30 Jong KRV - Olvoc   -   Sp. De Putting François

 

KoRVee Heren REEKS 2

Dag Datum Vertrek
De Putting
Start
(terrein)
Wedstrijd Uitslag Sporthal Scheidsrechter
zo 22-09-2019 ****** 19.00  KoRVee- Rowivoc 3 -  1 Sp. De Putting Eric
ma 14-10-2019 20.00 20.30 St. Jan - KoRVee 1  -  3 Sp. Ring Noorderwijk ******
zo 20-10-2019 ****** 19.00 KoRVee - Berlaar 2  -  2 Sp. De Putting Wim
ma 04-11-2019 18.30 19.00 Blijf Fit 1 -  KoRVee 3 -  1 Sp. Vossenberg Herentals ******
zo 17-11-2019 ****** 19.00   KoRVee - Volak Uno - Sp. De Putting Wim
wo 27-11-2019 20.00 20.30 't Wipke - KoRVee    -   Sp. Vossenberg Herentals ******
zo 01-12-2019 ****** 19.00 KoRVee - Olen   -   Sp. De Putting Wim
wo 11-12-2019 ****** 21.00 Kerevo Heren  - KoRVee   -   Sp. De Putting ******
wo 08-01-2020 20.00 20.30 Rowievoc - KoRVee  -   Sp. Vossenberg Herentals ******
zo 12-01-2020 ****** 19.00 KoRVee - Kerevo Heren   Sp. De Putting Wim
zo 26-01-2020 ****** 19.00 KoRVee * St. Jan   -   Sp. De Putting Wim
do 06-02-2020 19.45 20.00 Berlaar -  KoRVee   -   Sp. Stapveld Berlaar ******
zo 08-03-2020 ****** 19.00  KoRVee - Blijf Fit 1   -   Sp. De Puting Wim
wo 18-03-2020 20.30 21.00 Volak Uno - KoRVee    -   Sp. De Dreef Vorselaar ******
zo 22-03-2020 ****** 19.00 KoRVee - 't Wipke   -   Sp. De Putting Wim
wo 29-04-2020 20.20 21.00 Olen -  KoRVee   Sp. OLV Olen ******

 

KeRVel Heren REEKS 3

Dag Datum Vertrek
De Putting
Start
(terrein)
Wedstrijd Uitslag Sporthal Scheidsrechter
zo 15-09-2019 ****** 16.30 KeRVel - LSV 1  -  3 Sp. De Putting geen
zo 13-10-2019 ****** 16.30 KeRVel - Volak H&G 3  -  1 Sp. De Putting geen
ma 21-10-2019 18.30 19.00 Herentals KWB - KeRVel 3  -  1 Sp. Vossenberg Herentals ******
zo 27-10-2019 ****** 16.30 KeRVel - Bos VC 4  -  0 Sp. De Putting geen
zo 10-11-2019 ****** 16.30 KeRVel - Blijf Fit 2  -   Sp. De Putting geen
zo 24-11-2019 ****** 16.30 KeRVel - B. Blokkers - Sp. De Putting geen
do 05-12-2019 20.30 21.00 Boemerang - KeRVel   Sp. Het Veld Zandhoven ******
do  09-01-2020 19.20 20.00 Leveo Heren - KeRVel  -    Sp. Sporta Tongerlo ******
ma 20-01-2020 19.15 20.00 LSV - KeRVel   -   Sp. Pius X Antwerpen ******
zo  02-02-2020 ****** 16.30 KeRVel - Herentals KWB   -   Sp. De Putting geen
ma 17-02-2020 18.30 19.00 Blijf Fit 2 - KeRVel  -   Sp. Vossenberg Herentals ******
wo 11-03-2020 19.30 20.00 Bos VC - Kervel - Sp. Het Veld Zandhoven ******
za 21-03-2020 19.00 19.30 Volak H&G - KeRVel - Sp. De Dreef Vorselaar ******
zo 29-03-2020 ****** 16.30 KeRVel - Boemerang  -   Sp. De Putting geen
wo 08-04-2020 19.15 20.00 B. Blokkers - KeRVel - Sp. St. Dimpna Geel ******
zo 19-04-2020 ****** 16.30 KeRVel - Leveo Heren   -   Sp. De Putting geen

 

 

    thuiswedstrijden

 

Adressen sporthallen en geschatte verplaatsingstijd

 





-30'   Volakladies   Sp. De Dreef, Oostakker, Vorselaar
-30' Volak-Uno   Sp. De Dreef, Oostakker, Vorselaar
- 30' Volak H&G   Sp. De Dreef , Oostakker, Vorselaar
-30' Volak op dreef   Sp. De Dreef, Oostakker, Vorselaar
-30' Volaksters   Sp. De Dreef, Oostakker, Vorselaar
-30' St. Jan  & KWB Herentals   Sp. Ring Noorderwijk (naast kerk)
-30' Wipke   Sp. Vossenberg, Markgravenstraat 93, Herentals
-30' Vokee 1   Sp. Vossenberg, Markgravenstraat 93, Herentals
-30' Vokee 2   Sp. Vossenberg, Markgravenstraat 93, Herentals
-30' Recreatief   Sp. Vossenberg, Markgravenstraat 93, Herentals
-30' Rowivoc   Sp. Vossenberg, Markgravenstraat 93, Herentals
-30' ( 1 & 2) Blijf-Fit   Sp. Vossenberg, Markgravenstraat 93, Herentals
-30' Block & Roll   Sp. SportVlaanderen Vorselaarsebaan 60, Herentals
-40' ' t Smashke   Sporta, Geneinde 2, Tongerlo
-40' Breughelianen   Sp. De Beeltjens, Kasteelpark,6, Westerlo
-40' Trievo (dames + heren)   Sp. De Beeltjens, Kasteelpark,6, Westerlo
-40' Westerlo R.C.   Sp. De Beeltjens, Kasteelpark,6, Westerlo
-40' Tovo   Sp. De Beeltjens, Kasteelpark,6, Westerlo
-40' VC Olen 1 (dames)   Sp. OLV Olen, P.Verhaertstr 7, OLV Olen
-40' VC Olen 2 (dames)   Sp. OLV Olen, P.Verhaertstr 7, OLV Olen
-40' VC Olen (heren)   Sp. OLV Olen, P.Verhaertstr 7, OLV Olen
-40' Olvoc (dames)   Sp. OLV Olen, P.Verhaertstr 7, OLV Olen
-40' Olvoc Flintstones (heren)   Sp. OLV Olen, P.Verhaertstr 7, OLV Olen
-30' Iris   Sp. Rode loop, Rodeloopstraat 2, Merksem
-30' Noord 1 (dames)   Sporthal, Ring, Noorderwijk (naast kerk)
-30' Noord Jeugd (dames)   Sporthal Ring Noorderwijk (naast kerk)
-30' Noorderwijk 1 (heren)   Sporthal, Ring, Noorderwijk (naast kerk)
-30' Noorderwijk  2 (heren)   Sporthal, Ring, Noorderwijk (naast kerk)
-30' Volalcol   Sporthal, Ring, Noorderwijk (naast kerk)
-30' Heultje   Sporthal, Ring, Noorderwijk (naast kerk)
-30' Boemerang   Sporthal Het Veld, Schildebaan,22B, Zandhoven
-40' Larum Femma   Sp.St. Maria-instituut  Fehrenbachstraat,26a, Geel
-30' Zandhoven   Sporthal Het Veld, Schildebaan, 22B,Zandhoven
-30' (dames)VC Bos 1   gem. Sporthal, Schriekweg, 0 , Zandhoven
-30'  (dames)VC Bos 2   gem. Sporthal, Schriekweg, 0 , Zandhoven
-30' (dames)VC Bos 3   Sp. Het Veld, Schildebaan Zandhoven
- 30' (heren) VC Bos   Sp. Het Veld, Schildebaan Zandhoven 
-30' Herenthout   Sp. 't Kapelleke, Bergensestweg 33, Herenthout
-35' Hulshout   Sp. Joris Verhaegen, Industriepark 3, Hulshout
-35' Volleywood 1   Sp. Joris Verhaegen, Industriepark 3, Hulshout
-35' Volleywood 2   Sp. Joris Verhaegen, Industriepark 3, Hulshout
-35' VW Den Draa   Sp. Joris Verhaegen, Industriepark 3, Hulshout
-20' Bovoc 2 (dames)   Sp. De Molen, Molendreef 8, Bouwel
-20' Bovoc 1(dames)   Sp. De Molen, Molendreef 8, Bouwel
-15' Berlaar 1 + Volleybalder(dames)   Sp. 't Stapveld, Pastorijstraat 62, Berlaar 
-15' Vastawa + Vollé Vollé (dames)   Sp. 't Stapveld, Pastorijstraat 62, Berlaar
-15' Berlaar (heren)   Sp. 't Stapveld Pastorijstraat 62 Berlaar
-15' Nijlse   Sp. Gemeentestraat 36A, Nijlen
-30' Heikant A   Sp. St. Lambertus, Voogdijstraat 22, Heist-op-den-Berg
-30' Heikant B   Sp. St. Lambertus, Voogdijstraat 22, Heist-op-den-Berg
-35' (dames) Leveo   Sp. P. Verhaertstraat, OLV Olen
- 35' (heren) Leveo   Sporta, Geneinde 2 Tongerlo
-35' Vocoost   Sp. De Mixx, Asbroek 1, Herselt
-30' Flipper   Mini-sporthal, Osylei 86, Mortsel
-35' LSV   Sp. Pius X Inst., Olympiadelaan 25, Antw.
-30' Zoersel 8   Sp. VC Zoersel , Kapelstraat 15, Zoersel
-40' Wegi (heren)   Sp. Balsakker, Balsakker, Lille
-40' Wegi (dames)   Sp. Balsakker, Balsakker, Lille
-40' Kasterlee 1   Sp. De Vlieger, Mgr Heylenstraat 22, Kasterlee
-40' Kasterlee 2   Sp. De Vlieger, Mgr Heylenstraat 22, Kasterlee
- 40' Kasterlee 3   Sp. Duineneind 15, Kasterlee 
-40' Betablokkers   Sp. St. Dymphnacollege, Gasthuisstraat 2, Geel
-40' Deurne                Linkeroever - Blancefloerlaan 183, Antwerpen
-40' Snepkens   Sp. De Vlieger, Mgr Heylenstraat 22, Kasterlee